Halı Sahalar için Ücretsiz Maliyet Hesaplama Programı

Açık Halı Saha, Kapalı Halı Saha, Profesyonel Suni Çim Saha ve Sadece Suni Çim Halı için maliyet hesaplaması yapın – Lütfen Ayrıca Teklif İsteyiniz!!

Halı saha maliyet hesaplama programına verileri girdiğiniz takdirde size halı saha kurulum fiyatı hesaplanacaktır.

Halı Saha Yapımı Metrekare Fiyatları:

♦ Açık halı saha yapımı için 30€ civarında metrekare fiyatı kullanabilirsiniz.

♦ Kapalı halı saha yapımı için 60€ civarında metrekare fiyatı kullanmanız önerilir.

♦ Bu halı saha maliyet hesaplama programı teklif amaçlı değildir. Net fiyat öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

KDV oranını kapalı ve açık halı saha yapımı için %18 seçiniz. Sadece suni çim halı alımı için KDV oranları düşmektedir. Suni çim halı KDV oranı %8’dir. Ancak kullanılan yan malzemeler %18 KDV oranına sahiptir. Suni çim ve yan malzeme alımı yaparken ortalama %13 gibi bir KDV çıkmaktadır. KDV oranını ayarlarken bu noktaları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Halı saha malzemeleri dolar ve euro üzerinden alındığı için sonuç Euro olarak verilmektedir.

Halı Saha Yapımı Teklifi İsteyin >>

Halı saha açma maliyeti nedir?

Halı saha maliyet hesaplama programını kullanmadan önce açık ve kapalı halı saha açma maliyetini etkileyen faktörler hakkında bilgi sahibi olarak daha net bir fiyat tahmininde bulunabilirsiniz. Halı saha çeşidi fark etmeksizin bu inşaat sürecini etkileyen yedi ana kalem mevcuttur. Aşağıdaki linkten bu faktörleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece maliyet hesaplama programını kısa bir piyasa araştırması ardından daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

7 adımda halı saha maliyeti nasıl hesaplanır?

Ancak bu programdan alacağınız fiyat çıktıları bir halı saha yapımı fiyat teklifi yerine geçmemektedir.

Fiyat teklifi almak için lütfen Halı Saha Yapım Firması Spor Yapı’dan fiyat alabilirsiniz. İletişim formundan bize ulaşabileceğiniz gibi telefon numaralarımızdan da bize anında ulaşabilirsiniz.

Batı Bölgesi Halı Saha Maliyeti 

Halı saha maliyeti öğrenmek için yukarıdaki telefon numaralarından destek alabilirsiniz. Bu web sitesi Spor Yapı‘ya aittir. Spor Yapı bütün Türkiye genelinde kapalı ve açık halı saha projeleri yanında basketbol sahası ve tenis kortu gibi projeler de yapmaktadır.