• İSTANBUL OFİS:

  MMK Spor Çelik Metal Yapı Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Tel: 0552 269 61 61

  Adres:Merkez Mah. Kağıthane Cad. Seçkin Sk. Dap Vadi Z Ofis, No:2-4/A, Ofis No:299, Kağıthane 34406 İstanbul

  Kağıthane V.D. 622 168 29 34

  Mersis No: 0622168293400001

  Halı Saha Maliyeti ve Halı Saha Kurulumu ile ilgili destek numaramız hafta içi ve hafta sonu destek vermektedir.

 • E-Mail:

  Yaptıracak olduğunuz projelerinizi veya ihale dökümanlarınızı ilgili mail adresimize açıklama ve iletişim bilgileriniz ile birlikte gönderebilirsiniz:

  Mail: halisahanet@gmail.com

  Mail: info@mmkyapi.com

HalısahaNET firmasının halı saha yapan firmalar arasında lider konumda olduğunu hatırlatmak isteriz.

Halısha.NET bir MMK Metal Çelik Yapı Ltd. Şti. Markasıdır

 Halı Saha Yapımı için mail atınız.

Çelik konstrüksiyondan imal kapalı halı saha yapımı ile halı saha yapımı firmaları iletişim numaraları, suni çim açık halı saha yapımı, standart halı saha kurulumu, kapalı veya açık olacak şekilde halı saha kurulum maliyeti, özel projeler de dahil her çeşit halı saha için yapım maliyeti ve profesyonel zeminli halı saha yapımı için her türlü destek ve fikir için lütfen bizi arayın.

Brandalı, sac veya PVC kaplama kapalı halı saha çeşitleri hakkında lütfen bilgi isteyiniz. Ayrıca tenis kortu yapımı, basketbol sahası yapımı gibi her türlü spor sahası kurulumu hakkında bizden fiyat alabilirsiniz. Halı saha yapan firmalar arasında en iyisini arıyorsanız lütfen bizi arayın.

Halı Saha Suni Çim Halı Fiyatları

Halı sahalar için özel olarak üretilen %100 futbol suni çim halı modelleri ve liste fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 5000m2 üzerindeki siparişleriniz için özle fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Halı Saha Yapımı Maliyeti M2 Fiyatları

Halı saha sun çim halı m2 fiyatlarını öğrenmek için lütfen: teklif isteyiniz. Sentetik çim metrekare fiyatlarımız 50mm, 55mm, 60mm olmasına göre, monofilamanet ve fibrile özelliklerine göre, gri granül veya SBR siyah granül isteklerinize göre değişkenlik göstermektedir.

15x15cm 66no Paraşüt ipi Halı Saha Tavan Ağı için de sipariş verebilirsiniz.