• ANKARA OFİS:

    Halı Saha Yapan Firmalar ile ilgili destek numaramız,

    Adres: Güncelleniyor, Ankara

Halı Saha Yapan Firmalar İletişim Bilgileri

HalısahaNET firmasının halı saha yapan firmalar arasında lider konumda olduğunu hatırlatmak isteriz.

HalıshaNET bir İGEA Danışmalık ve Bilişim Ltd. Markasıdır.

Halı Saha Demir Konstrüksiyonu Yapımı : neonmetal.com

Halı Saha Yapan Firmalar İletişim Numaraları

Halı Saha Yapımı için mail atınız.

Çelik konstrüksiyondan imal kapalı halı saha yapımı ile halı saha yapımı firmaları iletişim numaraları, suni çim açık halı saha yapımı, standart halı saha kurulumu, kapalı veya açık olacak şekilde halı saha kurulum maliyeti, özel projeler de dahil her çeşit halı saha için yapım maliyeti ve profesyonel zeminli halı saha yapımı için her türlü destek ve fikir için lütfen bizi arayın.

Brandalı, sac veya PVC kaplama kapalı halı saha çeşitleri hakkında lütfen bilgi isteyiniz. Ayrıca tenis kortu yapımı, basketbol sahası yapımı gibi her türlü spor sahası kurulumu hakkında bizden fiyat alabilirsiniz. Halı saha yapan firmalar arasında en iyisini arıyorsanız lütfen bizi arayın.

Halı Saha Suni Çim Halı Fiyatları

Halı sahalar için özel olarak üretilen %100 futbol suni çim halı modelleri ve liste fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 5000m2 üzerindeki siparişleriniz için özle fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Halı Saha Yapımı Maliyeti M2 Fiyatları

Halı saha sun çim halı m2 fiyatlarını öğrenmek için lütfen: teklif isteyiniz. Sentetik çim metrekare fiyatlarımız 50mm, 55mm, 60mm olmasına göre, monofilamanet ve fibrile özelliklerine göre, gri granül veya SBR siyah granül isteklerinize göre değişkenlik göstermektedir.

15x15cm 66no Paraşüt ipi Halı Saha Tavan Ağı için de sipariş verebilirsiniz.