Suni Çim Tenis Kortu Yapımı ve Maliyeti

Sentetik Zeminli Tenis Kortları Yapımı: Suni Çim, EPDM ve Akrilik Zeminler

Tenis kortu yapımı hakkında teknik ve maliyet dahil As Spor Yapı’dan her türlü bilgiyi talep edebilirsiniz. Tenis kortları genellikle sentetik zeminlerden yapılmaktadır. Sentetik zeminler suni çim, akrilik ya da EPDM zeminlerdir.

Tenis kortu yapımı ölçüleri 18m x 36m standartlarındadır. Oyun alanı uluslararası ölçülerde çizilmektedir. Ancak site okul gibi benzeri amatör alanlarda daha küçük ölçülerde tenis kortları yapılabilmektedir.

Tenis Kortu Yapımı - Sentetik kort yapım maliyeti

Tenis Kortu Yapımı Zemin Çeşitleri

  • Sentetik çim zeminli tenis kortu yapımı maliyeti öğrenmek için lütfen bizi arayın
  • EPDM granül zeminli tenis kortu kurulum maliyeti ve metrekare fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizi arayın
  • Akrilik zeminli tenis kortu yapımı maliyeti ve akrilik zemin boya metrekare fiyatları öğrenmek için lütfen bizi arayın

Tenis Kortu Yapımı Maliyeti Nedir?

Tenis kort yapım maliyeti içine beton altyapı, sentetik zemin ( seçilen sentetik zemin maliyeti; suni çim halı, EPDM malzemeden yapılan tartan zemin veya akrilik zemin boya ), açık saha çelik konstüksiyonu ( en az 4m yüksekliğinde ) ve boyanması, saha etrafı PVC kaplama tel örgü ( 3.5mm kalınlığında ve 5cm x 5cm göz aralığında ), spor sahası için özel açık alan aydınlatmaları ( 400W halide projektörler veya yerine yeni tip 100-150W LED aydınlatma tercih edilebilir ) dahil edilmelidir. Tenis kortu kurulumu için yukarıdaki kalemler hesaplanmalı ve tenis kortu ölçüleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Tenis kortu maliyeti için lütfen bizi arayın: 0532 172 22 72

1
2
3
4
Sentetik suni çim Tenis kortu yapımı maliyeti kurulumu
1

Sentetik Kort Çimi: 20mm, 22mm, 26mm

2

Tenis Kortu Akrilik ve EPDM Zemin Seçenekleri

3

Tenis Kortu Seyirci Tribün Kurulumu

4

Tenis Kortu Önerilen Ölçüleri: 18m x 36m